aangeboden (offer)
gevraagd (demand)
Ronald van der Graaf RA RC RV (1962)

Ronald van der Graaf heeft na een oorspronkelijke technische opleiding (LTS en MTS) gekozen om verder te gaan in de bedrijfseconomie. Na 13 jaar avond- en deeltijdstudie (naast zijn werk en gezin) heeft hij de MEAO, 2 HEAO opleidingen en 3 post-doctorale opleidingen met succes afgerond en is hij afgestudeerd als registeraccountant (RA), registercontroller (RC) en als Register Valuator (RV).

Naast zijn studies heeft hij veel ervaring opgedaan in de accountancy en financieel management (controller) bij uiteenlopende bedrijven. Tevens is hij een aantal jaren als business consultant bij een groot Amerikaans ICT-bedrijf verantwoordelijk geweest voor alle financieel-economische projecten in de BeNeLux. Vanuit deze functies is hij intensief betrokken geweest bij vele outsourcingsprojecten en bedrijfsovernames.

De overnamebegeleiding heeft hem altijd gefascineerd en daarom heeft hij zich bij Diligence aangesloten. Naast overnamebegeleiding houdt hij zich regelmatig bezig met waardebepaling van ondernemingen.

Het boeiende aan het werk bij Diligence vindt hij de uitdaging om telkens weer de juiste mensen, bedrijven en kapitaal bijeen te brengen en te zorgen voor de succesvolle afronding van een overname. De combinatie van kennis, kunde en emotie maakt dit werk zo fascinerend.


Stuur Email naar Ronald van der Graaf