aangeboden (offer)
gevraagd (demand)

Laatste nieuws

Diligence feliciteert de aandeelhouders van Daphne Communication Management en het gelieerde June Systems uit Amstelveen, en het management van Intomart GfK in Hilversum met de opname van Daphne en June in de GfK Groep. Wij wensen Arie den Boon en Siggi Óskarsson gedurende de komende jaren alle succes om hun persoonlijke en zakelijke doelstellingen met Daphne en June met veel plezier binnen de GfK Groep te verwezenlijken. Diligence heeft met plezier en voldoening de aandeelhouders van Daphne en June terzijde gestaan bij de totstandkoming van deze transactie.

Uit het betreffende persbericht:

Daphne, een adviesbureau voor communicatiemanagement, krijgt daarmee toegang tot het internationale netwerk van GfK, dat daarmee de baanbrekende producten op het terrein van Tracking onderzoek van Daphne aan haar klanten in binnen- en buitenland zal kunnen aanbieden.
De software van June Systems, die de meest geavanceerde online Dashboard rapportage aan haar klanten kan leveren, zal dan ook ter beschikking komen van de internationale klanten van GfK.

Daphne blijft als zelfstandige B.V. bestaan en verwacht door de overname de snelle groei van de afgelopen jaren met internationale expansie te kunnen doorzetten en de voorsprong te kunnen vergroten. Directeur Dr. Arie den Boon blijft ook in de nieuwe situatie directeur van Daphne.
Arie den Boon: "Met de samenwerking gaat een lang gekoesterde wens in vervulling: samengaan met een partij met veel media expertise en een groot internationaal netwerk. Intomart GfK voldoet daar in alle opzichten aan. En het werkt: nu al zien we synergie ontstaan uit de samenwerking. We kunnen nu in volle vaart door en onze klanten nog betere service geven."
Daphne (www.daphnecm.com) is een adviesbureau gespecialiseerd in communicatie management. Grote nationale en internationale adverteerders, de farmaceutische industrie en de Nederlandse overheid (alle Postbus 51 spotjes) maken gebruik van de Daphne dienstverlening en software voor het optimaliseren van campagne-effecten.

Intomart GfK (www.intomartgfk.nl) is het grootste marktonderzoekbureau, dat gespecialiseerd is in mediaonderzoek en customresearch, waaronder een groot deel advertising tracking onderzoek voor adverteerders en mediaexploitanten, klanttevredenheidsonderzoek ten behoeve van bedrijven en vele andere vormen van onderzoek op maat voor klanten uit de overheid- en nonprofitsfeer.
Leendert van Meerem, directeur van Intomart GfK: "Daphne heeft de afgelopen jaren aangetoond dat het een unieke vernieuwende kijk heeft op onderzoek ten behoeve van communicatie management. Niet voor niets proberen vele concurrenten deze concepten te kopiëren. De gedegenheid en decennia lange marktonderzoekervaring van Intomart GfK met haar binnen- en buitenlandse GfK zusterbedrijven wereldwijd vormt met Daphne een fantastische en onverslaanbare combinatie in de toekomst. De Daphne producten komen nu binnen bereik van alle bestaande en nieuwe GfK klanten".


Rob Beeren,
18 september 2007